http://s3.picofile.com/file/8369662050/2072475x300.jpgعنوان درس 2 کتاب علوم تجربی پایه ششم دبستان ، سرگذشت دفتر من می باشد. در این درس دانش آموزان با مواد طبیعی و مصنوعی ، مراحل تولید کاغذ و انواع آن آشنا می شود.

در این قسمت دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . هر یک از این طرح درسها در یک جدول مجزا تهیه و تنظیم شده و جمعا دارای 9 صفحه می باشند.

طرح درس اول شامل 5 صفحه بوده و در ابتدای آن به موضوعات مختلفی از جمله  روش تدریس ، مواد آموزشی ، کارهای مقدماتی ، ارزشیابی تشخیصی و انگیزه سازی پرداخته شده است.

در ادامه به ارائه درس می رسیم . توضیحات لازم و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند به طور کامل در طرح درس بیان شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و سه گام برای تدریس آن ، در نظر گرفته شده است. همچنین فعالیت های تکمیلی ( ارزشیابی پایانی ، جمع بندی درس و ارائه تکلیف ) در آن وجود دارد.

طرح درس رستم و اشکبوس ، فارسی دهم

طرح درس سالیانه کتاب فارسی 1 پایه دهم

تحقیق در مورد هوش کلاغ ها

طرح درس سالانه اجتماعی چهارم دبستان

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

آموزش ساخت کاردستی های درسی

گلچین کلمات کلیدی درسی و آموزشی

درس ,، ,طرح ,تدریس ,صفحه ,یک ,طرح درس ,شده است ,سرگذشت دفتر ,دفتر من ,این درس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش خط ریز و درشت فارسی مدرس خط ریز و درشت انگلیسی andisheh2017 شورای دانش آموزی مدرسه ی ما خاطرات زندگی یک نویسنده gajoff دنیای کوچک من و اواتار ها ahpl مـــــرکز اطلاع رســــــانی مطالب به درد بخور اولین مرجع تخصصی پرندگان منقار کج در ایران کریمی مشاور بیمه