http://s3.picofile.com/file/8369662050/2072475x300.jpgعنوان درس 2 کتاب علوم تجربی پایه ششم دبستان ، سرگذشت دفتر من می باشد. در این درس دانش آموزان با مواد طبیعی و مصنوعی ، مراحل تولید کاغذ و انواع آن آشنا می شود.

در این قسمت دو طرح درس روزانه جهت تدریس این درس آورده ایم . هر یک از این طرح درسها در یک جدول مجزا تهیه و تنظیم شده و جمعا دارای 9 صفحه می باشند.

طرح درس اول شامل 5 صفحه بوده و در ابتدای آن به موضوعات مختلفی از جمله  روش تدریس ، مواد آموزشی ، کارهای مقدماتی ، ارزشیابی تشخیصی و انگیزه سازی پرداخته شده است.

در ادامه به ارائه درس می رسیم . توضیحات لازم و فعالیت های که معلم و دانش آموز در حین تدریس باید انجام دهند به طور کامل در طرح درس بیان شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و سه گام برای تدریس آن ، در نظر گرفته شده است. همچنین فعالیت های تکمیلی ( ارزشیابی پایانی ، جمع بندی درس و ارائه تکلیف ) در آن وجود دارد.

طرح درس رستم و اشکبوس ، فارسی دهم

طرح درس سالیانه کتاب فارسی 1 پایه دهم

تحقیق در مورد هوش کلاغ ها

طرح درس سالانه اجتماعی چهارم دبستان

طرح درس نگاهی به فضا ، علوم نهم

آموزش ساخت کاردستی های درسی

گلچین کلمات کلیدی درسی و آموزشی

درس ,، ,طرح ,تدریس ,صفحه ,یک ,طرح درس ,شده است ,سرگذشت دفتر ,دفتر من ,این درس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کاربرد فناوری باربري مشهد خرید اینترنتی arghavan77 زندگی من نرم افزار حسابداری سازه حساب تدریس، آموزش و انجام پروژه های پاور بی آی Power BI کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی بازرگان دانلود رایگان